NABÓR TRWA !
higienistka stomatologiczna, asystentka stomatologiczna, technik sterylizacji, opiekun medyczny
Nauka w Sopocie i Bydgoszczy 2018/2019

Prodentium Gdańsk poszukuje higienistki stomatologicznej

Centrum Stomatologiczne PRODENTIUM (Gdańsk, ul. Czarny Dwór 18/7) poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko higienistki stomatologicznej.

Opis stanowiska pracy:
- Asystowanie przy zabiegach stomatologicznych „na 4 ręce”
- Przygotowanie gabinetu stomatologicznego do pracy
- Przygotowanie pacjenta do zabiegu
- Sterylizacja narzędzi i materiałów
- Utrzymanie porządku w gabinecie
- Prowadzenie innych spraw organizacyjnych
- Wykonywanie podstawowych zabiegów medycznych: scaling, piaskowanie (doświadczenie nie jest wymagane)

Od kandydatów oczekujemy:
- Wykształcenia kierunkowego (absolwenci lub obecnie uczący się), doświadczenie w zawodzie nie jest konieczne
- Wysokiej kultury osobistej i chęci pracy z ludźmi
- Zdolności komunikacyjnych i umiejętności pracy w zespole
- Entuzjazmu i zaangażowania
- Samodzielności i bardzo dobrej organizacji

Oferujemy atrakcyjne warunki wynagrodzenia, ciekawą pracę w młodym i ambitnym zespole, możliwość odbycia praktyk zawodowych i dodatkowych szkoleń.
Osoby zainteresowane ofertą pracy lub odbycia praktyk zawodowych prosimy o kontakt pod numerem telefonu:
504-261-955.

Sopockie Szkoły medyczne nie uczestniczą w procesie rekrutacji pracowników i nie są firma pośredniczącą. Sopockie Szkoły Medyczne użyczają miejsca na swojej stronie www do umieszczania ofert pracy przez gabinety poszukujace personelu w zawodach, w których odbywa się kształcenie w szkole.