NABÓR TRWA !
higienistka stomatologiczna, asystentka stomatologiczna, technik sterylizacji, opiekun medyczny
Nauka w Sopocie i Bydgoszczy 2018/2019

Klinika Prismadent zatrudni higienistkę stomatologiczną

Nowoczesna klinika stomatologiczna w Bydgoszczy nawiąże współpracę z higienistkami stomatologicznymi. Możliwośc rozwoju zawodowego.Praca w przyjaznym zespole.

Adres naszej strony: prismadent.pl   lub  dentysta-bydgoszcz24.pl
fb: https://web.facebook.com/prismadent/

Prisma Dent
ul.Gniewkowska 2
tel: 6666-333-22

Sopockie Szkoły medyczne nie uczestniczą w procesie rekrutacji pracowników i nie są firma pośredniczącą. Sopockie Szkoły Medyczne użyczają miejsca na swojej stronie www do umieszczania ofert pracy przez gabinety poszukujace personelu w zawodach, w których odbywa się kształcenie w szkole.