KURSY: skaling, piaskowanie, wybielanie ,lakowanie,lakierowanie
Nauka w Sopocie i Bydgoszczy!
Bydgoszcz - nauka BEZ CZESNEGO - ZA DARMO!

DENTAL HOUSE GDAŃSK: POSZUKIWANA ASYSTENTKA/HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

Dental House - Gabinet Stomatologiczny w Gdańsku na ul. Żwirki i Wigury 2 (Gdańsk Zaspa tuż przy kolejce SKM), poszukuje energicznej i zorganizowanej Asystentki lub Higienistki do pracy w gabinecie stomatologicznym.
Praca na 3/4 etatu, docelowo na cały etat.

Gabinet przywiązuje dużą wagę do profilaktyki. Wykonuje głównie zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, dziecięcej i protetyki.
Dental House stawia na miłą kameralną atmosferę, podmiotowe traktowanie pacjentów i dobre stosunki w zespole.

Osoby zainteresowane są proszone o kontakt:

e- mail. marianna10.01@gmail.com;  gabinet@dentalhouse.pl

Sopockie Szkoły medyczne nie uczestniczą w procesie rekrutacji pracowników i nie są firma pośredniczącą. Sopockie Szkoły Medyczne użyczają miejsca na swojej stronie www do umieszczania ofert pracy przez gabinety poszukujace personelu w zawodach, w których odbywa się kształcenie w szkole.