NABÓR TRWA !
higienistka stomatologiczna, asystentka stomatologiczna, technik sterylizacji, opiekun medyczny
Nauka w Sopocie i Bydgoszczy 2018/2019

Wyniki konkursu Z SOPOCKIMI NA ASYSDENT 2017

Tradycją już staje się organizowanie dla naszych słuchaczy konkursów wewnątrzszkolnych.

Wzorem roku ubiegłego został ogłoszony konkurs dla słuchaczy z Sopotu i Bydgoszczy, w którym do wygrania był udział w Ogólnopolskiej Konferencji Higienistek i Asystentek Stomatologicznych ASYSDENT

Konkurs został ogłoszony na Fanpagu szkoły - KARIERA JEST OK. Do napisania była praca na jeden z 3 tematów. Autorzy czterech najlepszych prac mieli szansę uczestniczyć w konferencji.

I tak oto mamy przyjemność przedstawić zwycięzców 2 edycji konkursu Z SOPOCKIMI NA ASYSDENT

- Pani Danuta Zielenkiewicz-Ostrowska Bydgoszcz

- Pani Iwona Wilczyńska - Bydgoszcz

- Pani Alicja Lędzińska - Sopot

- Pani Patrycja Struck - Sopot

Fotorelacja z wydarzenia znajduje się również na naszym Facebooku.

Dziękujemy wszystkim  słuchaczom, którzy złożyli prace konkursowe.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie w przyszłym roku.