REKRUTUJEMY NA WRZESIEŃ! Decyduje kolejność zgłoszeń
KURSY: skaling, piaskowanie, wybielanie ,lakowanie,lakierowanie
Nauka w Sopocie i Bydgoszczy!
Bydgoszcz - nauka BEZ CZESNEGO - ZA DARMO!

Rekrutacja na wrzesień wystartowała!

Przyjmujemy zapisy do szkoły na kierunki na których nauka rozpoczyna się we wrześniu.

Jeśli chcesz uczyć się w Sopockich Szkołach Medycznych - w Sopocie lub Bydgoszczy to:

- wyślij formularz zgłoszeniowy poprzez naszą stronę www.sopockie.edu.pl

- przygotuj się na odebranie telefonu z sekretariatu z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia

- weź ze sobą świadectwo ukończenia szkoły średniej, dowód osobisty i 2 zdjęcia i złóż je w sekretariacie szkoły - na umówionym wczesniej spotkaniu.

WAŻNE

Nie wymagamy matury. Możesz uczyć się jednocześnie na studiach i w naszej szkole zdobywając zawód.

Dużo?? Myślimy że każdy da radę podjąć się tego wyzwania :)

Jeśli masz jeszcze pytania dotyczące szkoły - zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem FB - Fanpagu KARIERA JEST OK

PRZYPOMINAMY!

Nie jesteśmy szkołą sieciową, mamy ograniczoną liczbę miejsc. Nie prowadzimy konkursu świadectw, o przyjęciu do szkoły decyduje kolejność zgłoszeń. Nie czekaj do ostatniej chwili. Czekamy na CIEBIE!